Studio - Sarad Studio - Architekt Wnętrz Kraków

Indywidualne podejście do każdego projektu oraz praktyczne i estetyczne rozwiązania to fundamentalne zasady, którymi kieruję się tworząc projekty. Wiem, jak ważne jest miejsce, w którym czujesz się naprawdę dobrze, dlatego zawsze zaczynam pracę od dokładnego poznania moich klientów, ich potrzeb, zwyczajów i upodobań. Dla mnie oznacza to za każdym razem nowe wyzwanie zaprojektowania przestrzeni tak, aby mój klient odnalazł w niej to, co jest dla niego najważniejsze i najlepsze.

Wyznaczenie wspólnego celu to kolejny etap w mojej pracy. Ustalam go zawsze z klientem w oparciu o jego potrzeby. Projektując wnętrza opieram się na wiedzy i doświadczeniu, które zdobyłam tworząc kolejne projekty. Zawsze proponuję klientom najbardziej ekonomiczne i ergonomiczne rozwiązania. Sukcesem jest zadowolenie klienta, który powierzył mi do zaprojektowania najważniejsze miejsce – jego dom.

Zapraszam do wspólpracy.

o mnie

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Prowadzenie własnej firmy to dla mnie kolejny krok w rozwijaniu mojej pasji oraz praca w obszarze, który daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie.

Jestem mamą dwójki dzieci i dobrze wiem, jak ważne są funkcjonalnie i zarazem estetycznie zaprojektowane wnętrza. Zrealizowałam kilkadziesiąt projektów, zawsze dbając o detale, ponieważ to one tworzą niepowtarzalny charakter miejsca.

Każda przestrzeń jest dla mnie wyzwaniem, ponieważ chcę ją zaaranżować tak, aby była miejscem, w którym moi klienci będą czuli się naprawdę dobrze, aby była komfortowa, wygodna i stylowa. Dlatego zdaję sobie sprawę, jak ważna jest kreatywność i umiejętność sprostania nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klientów.

referencje